Ubytování

Ubytování

Penzion Kreslířka > Ubytování

Back To Homepage

Základní informace

Dům nabízí ubytování pro 1 až 10 osob. Hostům je poskytnuto soukromí ve třech samostatných pokojích. Některé společné prostory v přízemí /chodba, velká kuchyně se společenskou místností / jsou průchozí.

K dispozici je vybavené venkovní posezení, prostorná zahrada, bazének pro děti, trampolína, houpačka, pískoviště, gril, ohniště a k zapůjčení kvalitní elektrokola.

 

Vybavení penzionu

Samozřejmostí je bezplatné WiFi v celém prostoru domu.

Všechna okna jsou vybavena venkovními žaluziemi.

Dům je obklopen oplocenou zahradou se dvěma místy k příjemnému posezení a grilování, s dětským mini hřištěm a bazénkem, s dostatkem míst pro parkování.

Pro hosty je připravena i malá výtvarná dílna, kde je možno trávit čas různorodou výtvarnou tvorbou od keramiky, přes malbu až po grafickou tvorbu.

V domě je možnost využít prostornou garáž k uložení jízdních kol, lyží apod.

Má – li být mezi našimi hosty i miminko, samozřejmostí je bezplatné zapůjčení dětské postýlky, přebalovacího pultu, ohrádky, vaničky, nočníku a dětské stoličky.

Dům je vybaven bezobslužným plynovým vytápěním. Ve všech pokojích jsou radiátory s regulací teploty.

Ačkoli jsme velikými milovníky psů (a zvířat obecně), jejich přítomnost v domě nám dělá trošku vrásky. Prosíme vás, ponechte své zvířecí miláčky doma.

 

Stravování

Ke stravování můžete využít plně vybavené kuchyně (sklokeramická varná deska, elektrická trouba, myčka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, mlýnek na kávu, nádobí, hrnce atd. ).

V blízkosti domu můžete také navštívit restaurace nebo hotely – U Kociána (500m), hotel Troyer (2km), hotel Beskyd (250m), restaurace Balita (500m), Hospůdka na Maraláku (4,4km), hotel Rekovice (6,5km).

Pokoje

Pokoj za zrcadlem

Pokoj za zrcadlem

„Pokoj za zrcadlem“ (35m²) vám poskytne výhled přímo na dominantu naší krajiny – horu Radhošť. Je zařízen manželskou postelí z masivu a rozkládací pohovkou s plnohodnotnou matrací pro každodenní spaní pro dvě osoby. Tento pokoj je navíc vybaven kuchyní s jídelním koutem. K pokoji patří prostorná koupelna (14m²), která je zařízena velkou rohovou vanou, sprchovým koutem, bidetem, dvěma umyvadly a WC.

Pokoj Carroll

Pokoj Carroll

„Pokoj Carroll“ (14m²) vám poskytne výhled přímo do zahrady. Pokoj nabízí ubytování pro jednu osobu.

Alenčin pokoj

Alenčin pokoj

Dvoulůžkový „Alenčin pokoj“ (22m²) má pěkný výhled na blízké hory a zalesněné břehy řeky Lomné. Pokoj je vybaven nábytkem z masivu, kvalitní kovanou manželskou postelí a rozkládací pohovkou, která nabízí spaní pro další dvě osoby.

K tomuto pokoji patří koupelna (6m²) se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Pokoj pana Lewise

Pokoj pana Lewise

V přízemí se nachází dvoulůžkový „Pokoj pana Lewise“ (13m²) s výhledem do zahrady a blízkého lesa. V koupelně (6m²)patřící k tomuto pokoji je sprchový kout, umyvadlo, bidet a WC.